Hasta Hakları & İlişkileri Birimi

Hastanemizden hizmet alan tüm hasta ve yakınlarının hastanemiz ile ilgili görüş ve düşüncelerini edinir. Bildirilen tüm görüşleri hizmet kalitemizi artırmak amacıyla ilgili birim yöneticilerinin desteğini alarak değerlendirir. Değerlendirme sonrası yapılan planlamalar ve sonuç hakkında, bölüme bildirimi yapan hastamıza geri dönüş yapar. Teşekkürleriniz ve olumlu görüşleriniz ismini ya da bölümünü belirttiğiniz herkes ve her birimle ve web sayfamızda paylaşıldığı gibi Teşekkür ettiğiniz personelimizin amirleri ile de paylaşılır.

Şikâyetleriniz ve olumsuz görüşlerinizle de sadece Hasta Hakları ve İlişkileri Bölümümüz değil ilgili tüm üst düzey yöneticilerimiz çözüm amaçlı ilgilenir. Hasta Hakları ve İlişkileri Bölümü sizlerin memnuniyetine katkı sağladığı kadar, sizlerin katkılarıyla hastanemizin gelişimine katkı sağlar.

Özel Küçükçekmece Hastanesi Hasta Hakları & İlişkileri Bölümüne teşekkür, öneri veya şikâyetlerinizi bildirmek için: İnternet aracılığıyla info@kucukcekmecehastanesi.com.tr adresine e-mail atabilir, Posta adresimize mektup gönderebilir,

Posta adresimiz:

Özel Küçükçekmece Hastanesi Hasta Hakları & İlişkileri Birimi Yeni Mahalle Mh. İnönü Caddesi No:140 Küçükçekmece / İstanbul

Katlarda ve bekleme salonlarındaki anket formlarını veya öneri/şikayet/teşekkür formlarını doldurabilir,

öneri/şikâyet/teşekkür kutularına bırakabilirsiniz.

Hasta Hakları ve İlişkileri Uzmanı ile yüz yüze görüşme talep edebilir ya da telefonla görüşme yapabilirsiniz.
Giriş katta yer alan ofis, hafta içi: 08:00/18:00, Cumartesi 08:00/14:00 saatleri arasında hizmet verir. (12:00-13:00 saatleri yemek arasıdır)

Telefon ile ulaşmak isterseniz 444 0 598 numaralı hattı kullanabilirsiniz
Email: info@kucukcekmecehastanesi.com.tr

Hasta Hakları ve İlişkileri Birimi
Teşekkür ederiz.