Sağlıklı Yarınlar İçin...

Hakkımızda

2021 yılında Küçükçekmece’de faaliyete giren Özel Küçükçekmece Hastanesi fiziki alt yapısı, akademik ve uzman kadrosu, modern tıbbi cihaz teknolojisi ile Küçükçekmece bölgesinde siz değerli hastalarımızla buluşuyoruz.

Ulusal ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip eden; hasta ve çalışanlarının haklarına azami özen gösteren, kendisini sürekli yenileyen, donanımlı personeliyle topluma fayda sağlamayı ilke edinen bir yaklaşımla güler yüzlü, güvenilir ve toplumun yaşam kalitesini yükselten sağlık hizmeti sunmaktadır.

Teknolojik ve bilimsel gelişmeler ışığında kendini kurumsal eğitim politikaları ile sürekli geliştiren bir yönetim anlayışıyla hasta ve çalışan memnuniyeti konusunda uluslararası standartlarda hizmet vermeyi ilke edinen ve bu alanda örnek gösterilen bir hastane olarak beklentileri karşılamaktır.

Sağlıklı Yarınlar İçin...

Hastanemiz 2021 yılı Ocak ayında kurulmuş olup, 40 yatak kapasitesi, son teknoloji tıbbi donanım, kaliteli hekim ve personel kadrosu ile Küçükçekmece bölgesinde siz değerli hastalarımıza hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip, kaliteli, örnek, yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Misyonumuz

İnsanın en önemli değerlerinden biri olan sağlığı, çağdaş standartlarda, kalite anlayışı içerisinde, toplumun değerlerine saygılı bir hizmet yaklaşımıyla sunmak.