Sağlıklı Yarınlar İçin...

About Us

We are meeting with you, our valuable patients, in Küçükçekmece region with the physical infrastructure, academic and expert staff, modern medical device technology of Private Küçükçekmece Hospital, which started its operations in Küçükçekmece in 2021.

Talk about national and quality standard implementation and training; It provides a friendly, targeted and life-oriented health service in an environment that pays maximum attention to the patient and his goals, continues with the result and adopts the principle of benefiting from the customer.

In the light of technological and scientific developments, it is to meet the expectations as a hospital that adopts the principle of providing services at international standards in terms of patient and employee satisfaction with a management approach that constantly improves itself with corporate training policies.

Sağlıklı Yarınlar İçin...

Hastanemiz 2021 yılı Ocak ayında kurulmuş olup, 40 yatak kapasitesi, son teknoloji tıbbi donanım, kaliteli hekim ve personel kadrosu ile Küçükçekmece bölgesinde siz değerli hastalarımıza hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip, kaliteli, örnek, yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Misyonumuz

İnsanın en önemli değerlerinden biri olan sağlığı, çağdaş standartlarda, kalite anlayışı içerisinde, toplumun değerlerine saygılı bir hizmet yaklaşımıyla sunmak.