Bölüm Hakkında

Özel Küçükçekmece Hastanesi Anestezi ve Reanimasyon Bölümü, anestezinin üç ana dalı olan anestezi, yoğun bakım (reanimasyon) ve algoloji (ağrı bilimi) alanında hastalarımıza hizmet vermektedir. Monitörler ve diğer ekipmanlarla donatılmış son teknoloji ürünü cihazları, deneyimli uzman kadrosu, anestezi teknikerleri ve ameliyathane personeli ile Anestezi ve Reanimasyon Bölümümüz, 7 gün 24 saat tüm bölümlerimizin hizmetindedir.

Hastanemizde ameliyata giren hastalar, uzman kadromuz ve uygulanan başarılı anestezi teknikleri sayesinde, ameliyat sonrasını sorunsuz ve ağrısız bir şekilde geçirmektedir. Anestezi uzmanları, dahili ve cerrahi branşlar arasında bir köprü konumunda olup, ameliyatı gerçekleştiren ekibin önemli bir parçasını oluşturur. Bu nedenle bölümümüzde hizmet veren tüm ekip üyeleri, düzenli bir takım çalışması içindedir.

Tüm hastaların yaşamsal bulguları; ameliyathanelerde, anestezi sonrası bakım ünitesinde ve yoğun bakımda anestezi uzmanlarımız ve yardımcı ekibimiz tarafından eş zamanlı olarak izlenmekte ve böylece gerekli durumlarda tedavileri zaman geçirmeden yapılabilmektedir.