Bölüm Hakkında

Hastalara ilk müdahalenin en hızlı ve en doğru şekilde yapılmasının çok önemli olduğunun bilincinde olan Özel Küçükçekmece Hastanesi Acil Servis’i, gelişmiş teknik donanımı, destekleyici tıbbi ekipmanları ve tecrübeli doktor kadrosuyla hastalarımıza 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Acil Servis’e müracaat eden hastalarımız, buradaki ekibimiz tarafından değerlendirilir. Gerekli görüldüğü takdirde hiç zaman kaybetmeden, hastanemizde bulunan diğer bölümlerden uzman doktorlarımız ve yardımcı personel davet edilir. Böylece tanı ve tedavi sürecinde koordineli ve hızlı bir şekilde çalışma ortamı sağlanır. Acil Servis mesai saatleri içinde hastanemizdeki mevcut tüm branşlar tarafından desteklenmektedir. Mesai saatleri dışında da gerekli olduğunda uzman doktorlar tarafından desteklenmektedir.

Amacımız, “hizmet bütünlüğü” içerisinde hastalarımıza hizmet vermektir. Acil Servis’te çalışan tüm personelimiz, belirli aralıklarla düzenlenen hizmet içi eğitimler ile bilgilerini yenilemekte ve literatürdeki son gelişmelerle ilgili sürekli bilgilendirilmektedir.

Bölüm Doktorları

DR.HASAN BASİR TÜRKYILMAZ

Emergency

DR.RÜÇHAN MUTLU

Emergency